ORISTO Montowo - LIDER Złotowo - ZAPOWIEDŹ

W niedzielę (14 czerwca) o godzinie 14:00 w Montowie odbędzie się spotkanie w ramach XXV kolejki B-klasy pomiędzy ORISTO Montowo a LIDEREM Złotowo. Spotkanie będzie miało ogromne znaczenie w kontekscie awansu do A-klasy.

OSTATNIE WYNIKI

ORISTO Montowo w poprzednim spotkaniu wysoko uległ SKF Kunki 6:0. Z kolei podopieczni Marcina Licznerskiego po remisie w Bratianie z WICHREM Gwiździny 2:2, w meczu na szczycie pokonali JEZIORAK Iława 2:1.

HISTORIA

Dotychczas obydwie ekipy rozegrały już ze sobą 15 spotkań. Pierwsze miało miejsce 23 września 2007 roku w Montowie, kiedy to gospodarze grali pod nazwą BŁĘKITNI Montowo. Zakończyło się zwycięstwem LIDERA Złotowo 1:0. Biorąc pod uwagę wszystkie spotkania bilans korzystny dla drużyny z Gminy Lubawa - 10 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka. Bilans bramkowy 38-20.

Ostatni mecz pomiędzy ORISTO a LIDEREM został rozegrany w Złotowie 08 listopada 2014. Zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:1, ale goście rozpoczęli mecz w 9, a kończyli w 10.

PODSUMOWANIE

Faworytem meczu jest LIDER Złotowo, dla którego jest to mecz, który może zadecydować o awansie do A-klasy. Gospodarze w rundzie wiosennej mocno spuścili z tonu i zdobyli zaledwie 5 pkt.

Spotkanie poprowadzi Sławomir Korzeniak